Movies

Summer's Blood a Tooth Fairy

11. srpna 2010 v 16:03 | Elle
Dneska jsme měly s kámoškou filmové odpoledne a zkoukly jsme dva filmíky. První byl Smmer's Blood a druhý Tooth Fairy. Určitě doporučuju zkouknout, ale...čti dál než si nějaký pustíš!


Summer's Blood
Moje krev

Horor/Thriller
Herci: znám jen Ashley
Greene
Tooth Fairy
Víla Zuběnka

Komedie/Fantasy
Herci: Dwayne Johnson, Julie Andrews, Billy Crystal,..
Popis: Mladá a zatvrzelá dívka Summer se vydává najít svého otce, kterého nikdy nepoznala. Jejím jediným vodítkem je dopis zaslaný z vesnice Massey. Cestou potkává okouzlujícího muže Toma Hoxey. Přespí u něj doma a ráno chce pokračovat v pátrání. V tom ji ale zabrání Tom a jeho matka Gaia. Uvězní ji ve svém sklepě, v kterém je již k smrti vyčerpaná žena Amber. Summer si uvědomuje, že její jedinou šancí je využít Toma. Tím začíná jejich milenecký a neobvyklý vztah. Summeřiny šance na útěk se začnou komplikovat s příchodem Tomova otce Ganta. Tom si uvědomuje jak moc a neočekávaně se se Summer sblížil...

Popis: Dwayne Johnson představuje Dereka Thompsona, jednoho z místních nejtvrdších hokejistů, který pro ránu nikdy nechodí daleko. Teď ho ale čeká tvrdé potrestání. Na cely týden se musí stát zubní vílou. A takovou Zuběnku zaručeně svět doteď neviděl! Přestože se musí ohánět nově nabitými nadýchanými křídly a učit se kouzla od svých dvou stříbrných okřídlených nadřízených (Julie Andrews a Billy Crystal), Derek je odhodlaný zhostit se svého úkolu po svém a dokázat, že ví, co to obnáší.
Názor: Mám hrozně ráda horory, ale jen ty se zajímavým námětem. Né takové ty, kde je partička lidí a nějaký psycho je všechny povraždí. To jsou kraviny, ale na jejich místě bych určitě být nechtěla :D. Tak takový tento film rozhodně není. Musím říct, že kdyby v tom filmu nehrála Ash, tak bych se na něj nepodívala. Ale když už jsem ho zkoukla jen kvůli Ash, tak to opravdu stálo za to. Už jen jak na začátku Ashliina postava promluvila, mě film zaujal prostě věděla, kam jde a co chce. Kdyby jí někdo jménem Tom nevlezl do cesty kdoví jaký by ten film byl. Když se ocitla v Tomově sklepě pořád věděla přibližně co dělat. Věděla jsem od začátku, že má nějakou šanci na přežití.


Názor: Komedie to je moje :D. The Rock od akčního filmu ke komedii, no to je celkem zajímavý a někdo si může říct, že je to asi hodně divný, ale v jeho případě to vůbec nevadí. Je to prostě skvělej komik a tenhle film byl prostě sklevělej. Nechybělo v něm nic. Nechyběla legrace, trochu té fantazie, rodinné problémy, zklamání a samozdřejmě dobrý konec :) jestli se nudíte a chcete se kouknout na nějakej rodinnej film určitě sáhněte po tomhle.

 
 

Reklama
!!!KOPÍRUJ JEN S MÝM ODKAZEM!!!
Veškerá grafika na tomto blogu je chráněna autorským pávem tzv. copyright. Proto prosím, nekopírujte nic z tohoto blogu bez mého svolení nebo případně mého odkazu.
Děkuji Elle