Series

Mých TOP seriálů!!

22. září 2010 v 16:22 | Elle
Dlouho jsem zas nenapsala nějakej článek :D. Bohužel, ale není čas. Škola mě hrozně zatěžuje! Hrůůůza, já se z toho asi brzo picnu. Mám tři odpoledky za sebou a to pondělí, úterý a středa. K tomu mám ještě ve čtvretek od sedmi blbou výtvarku jedinej pátek mám jen do půl jedný. Je to strašný!! Nějak teď zase začaly dávat mé oblíbené seriály a některé přestaly dávat a natáčej nový díly. Tak jem se rozhodla vám je sem vypsat, že kdo je nezná a nějaké dobré seriály (americké) hledá, určitě ať zkusí nějaké z těchto:

90210- ta nová generace a je už třetí řada
Gossip Girl- je už řada čtvrtá
Hellcats- teprve jsem koukat začala a jsou jen dva díly
Nikita- také jsem teprve začala koukat, je to nový seriál a jsou teprve dva díly
Supernatural- já jsem nějak ve čtvrté řadě, koukám každý pátek ve 22h na cool
The Gates- nějaký nový seriál zatím jsem u šestého dílu a je to velice zajímavé :))
True Blood- právě zkončila třetí řada
Vampire diaries- je už druhá řada

příště vám sem dám nějaké ty seriály, co jsem už dokoukala, co už zkončily úplně. Víc seriálu se mi nevybavilo tak kdybych si na nějaký vzpoměla dopíšu :)) Jinak pak ještě koukám na nějaké ty sitcomy, ale ty se mi sem dávat nece, ty dám jindy. Mezi nimi jsou např. i disney slátaniny :DDD, který žeru :DDD, ale jak který!! :DD
 
 

Reklama
Reklama
!!!KOPÍRUJ JEN S MÝM ODKAZEM!!!
Veškerá grafika na tomto blogu je chráněna autorským pávem tzv. copyright. Proto prosím, nekopírujte nic z tohoto blogu bez mého svolení nebo případně mého odkazu.
Děkuji Elle